Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

AUDYCJE RADIOWE

Joanna Winiarska i Mariusz Łężniak: Kielce staną się Polską stolicą fotografii

piątek, 05 sierpnia 2022 12:34 / Autor: Weronika Kępa

O Zlocie Pasjonatów Fotografii, który w dniach 12-14 sierpnia odbędzie się w Kielcach opowiedzieli na antenie Radia eM wiceprzewodnicząca rady miasta Joanna Winiarska i fotograf Mariusz Łężniak.

– To już szósta edycja zlotu, ale pierwsza, która odbędzie się w Kielcach. Będzie dużo warsztatów, plenerów, możliwość wypożyczania sprzętu od czołowych producentów, możliwość serwisowania i naprawy własnego sprzętu, zapoznania się z technologiami drukarskimi i wiele, wiele innych. Zaczynamy w piątek spacerem po Kielcach. Będzie nam towarzyszył przewodnik Piotr Sobierajski, który pokaże malownicze zakątki miasta o tak zwanej złotej godzinie – mówił współorganizator wydarzenia i fotograf Mariusz Łężniak.

– Fotografia to również moja pasja, którą dzielę z małżonkiem. Bohaterami naszych zdjęć są przede wszystkim niedźwiedzie. To jest nasze Mount Everest. Kiedy nocą schodzimy z czatowni z pięknymi kadrami czujemy się pełni energii do dalszego działania, dlatego z ogromną radością objęłam to wydarzenie patronatem honorowym – dodaje wiceprzewodnicząca Joanna Winiarska.

Formularz zgłoszeniowy jest dostępny pod linkiem: https://www.cudzechwalicie.com/home/zlot-pasjonat%C3%B3w-fotografii-kielce-2022/

AUDYCJE RADIOWE

  Zapraszamy do nas

  Nowy numer!

  Zapraszamy do nas

  TWÓJ NEWS
  POSŁUCHAJ
  WIDEO