Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

AUDYCJE RADIOWE

Marcin Jarząbek: Nasze biznesy rozwijają się poprzez rekomendacje

poniedziałek, 26 września 2022 11:59 / Autor: Łukasz Czerwiak

Gośćmi Radia eM byli Marcin Jarząbek, prezes BNI Korona Local Business Global Network oraz Monika Piwowarczyk, sekretarz BNI Korona. Opowiedzieli o swojej organizacji, która zrzesza lokalnych przedsiębiorców.

– Główną ideą naszej grupy jest pomoc przedsiębiorcom w rozwoju ich firm. Zrzeszamy się na całym świecie, ponieważ organizacja łączy 290 tysięcy przedsiębiorstw w ponad 10 tysiącach grupach. W Polsce nasze oddziały działają od 14 lat. Organizujemy spotkania, które w naszym przypadku odbywają się w każdy wtorek, w Grand Hotelu w Kielcach. Nasze biznesy rozwijają się poprzez przekazywanie rekomendacji. Po prostu pomagamy sobie w docieraniu do wartościowych klientów  – powiedział Marcin Jarząbek, prezes BNI Korona.

– Dzięki BNI otworzyłam się bardziej na przedsiębiorców, gdyż wcześniej byłam znana tylko z jednej działki mojego biznesu. W tym momencie dużo osób wie, jak działam i dzięki temu moja firma rozrasta się, co przekłada się na to, że zatrudniam coraz więcej ludzi – zaznacza Monika Piwowarczyk.

AUDYCJE RADIOWE

  Zapraszamy do nas

  Nowy numer!

  Zapraszamy do nas

  TWÓJ NEWS
  POSŁUCHAJ
  WIDEO