Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KOŚCIÓŁ

Czas na Małe Uwielbienie w Wiślicy

środa, 29 listopada 2023 17:14 / Autor: Łukasz Czerwiak
Czas na Małe Uwielbienie w Wiślicy
Czas na Małe Uwielbienie w Wiślicy
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

Przed nami kolejne uwielbienie z cyklu „Kto idzie za Mną”. W sobotę, 2 grudnia, wierni zgromadzą się w bazylice kolegiackiej Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Wiślicy.

Stowarzyszenie Dwa Przymierza współorganizuje z Zespołem To ON uwielbienia, które odbywają się co roku w centrum Kielc. Zanim jednak ono nadejdzie, grupa co miesiąc gości w jednej z parafii diecezji kieleckiej, aby przed Najświętszym Sakramentem wielbić Pana Boga. 

– Zapraszam bardzo serdecznie na najbliższe spotkanie; to kolejna okazja, aby stanąć na żywo przed Jezusem Chrystusem z pragnieniem doświadczenia Jego łaski – zaprasza ksiądz Marcin Boryń. 

Wydarzenie rozpocznie Msza Święta o godzinie 17, po której odbędzie się uwielbienie. 

– Harmonogram jest taki sam, jak co miesiąc. Najpierw Eucharystia, potem modlitwa i świadectwo, a na koniec adoracja Najświętszego Sakramentu, którą swoim śpiewem jak zwykle postara się ubogacić nasz zespół – mówi ksiądz Paweł Rej z Zespołu To ON. 

Kolejne spotkania modlitewne z tego cyklu obędą się: 20 I 2024 r. w Kielcach (parafia św. Jadwigi), 10 II w Chęcinach, 16 III w Miechowie oraz 20 IV w Cierchach.

Modlitwy
Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO