KOŚCIÓŁ
„Kostka” zaprasza na jubileuszowy festyn, bieg i dzień otwartej szkoły


Już w sobotę, 3 czerwca, od godziny 10 do 14 przed budynkiem Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. św. Stanisława Kostki w Kielcach odbędzie się V Festyn Rodzinno-Integracyjny.
Zainauguruje go bieg przez ulicę św. Stanisława Kostki pod hasłem „Kostka biega po kostce do Kostki”, a na boiskach szkolnych zaplanowano wspólną zabawę.
– Nie zabraknie dmuchańców, konkursów i zawodów sportowych. Zapraszamy naszych absolwentów, mieszkańców, uczniów i rodziców. Każdy znajdzie coś dla siebie i liczymy na dobrą pogodę – mówi wicedyrektor Anna Pierzak.
W samym budynku odbędzie się dzień otwartej szkoły. Zaprezentowane zostaną profile klas: prawniczy, medialny, medyczny i politechniczny.
– Będzie można zwiedzić szkołę, porozmawiać z uczniami i nauczycielami oraz poznać naszą ofertę – tłumaczy Anna Pierzak.
Wydarzenie odbywa się w ramach setnej rocznicy powstania „Kostki”.

![[FOTO] Ponad tysiąc ministrantów spotkało się w Busku-Zdroju](/media/k2/items/cache/c38b749b1617a148e39dc4d7895c98c3_L.jpg)






