Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

Kino Helios – nowy repertuar

środa, 03 sierpnia 2022 10:54 / Autor: Weronika Kępa
Kino Helios – nowy repertuar
Kino Helios – nowy repertuar
Weronika Kępa
Weronika Kępa

Od 5 do 11 sierpnia kino Helios zaprasza widzów na pięć pokazów filmowych.

Wśród propozycji dla najmłodszych premierowo na dużym ekranie zostanie wyświetlona komedia przygodowa „Lena i Śnieżek”. Film opowiada o parze złodziejaszków, którzy kradną białe lwiątko i próbują dostarczyć je do bogatego kolekcjonera zwierząt. Nic nie idzie jednak zgodnie z planem i maluch ucieka. Przypadkiem znajduje go Lena – nieśmiała nastolatka, która dopiero co przeprowadziła się do nowego miasta. Zwierzak, któremu nadaje imię Śnieżek, szybko staje się jej najlepszym przyjacielem.

Nieco starszych widzów Helios zaprasza na komedię pt. „Każdy wie lepiej” opowiadającą o parze, która próbuje stworzyć nową rodzinę z połączenia dwóch odmiennych światów. Ich związek zostaje wystawiony na próbę, gdy zaczynają się do niego wtrącać ich rodzice oraz byli partnerzy.

Dla fanów kina akcji również coś się znajdzie. Premierowo w kinie Helios będzie można bowiem obejrzeć „Bullet Train”. Akcja filmu rozgrywa się w pociągu jadącym do Tokio, w którym spotyka się grupa płatnych zabójców.

W ramach cyklu Kultura Dostępna kinomaniacy będą mogli obejrzeć dramat muzyczny „Piosenka o miłości, z kolei w ramach Kina Konesera komedię „Księgarnia w Paryżu”.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO