Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

W Kinie Wartości będą szukać własnej drogi

środa, 31 maja 2023 11:00 / Autor: Łukasz Czerwiak
W Kinie Wartości będą szukać własnej drogi
Fot. Kino Fenomen
W Kinie Wartości będą szukać własnej drogi
Fot. Kino Fenomen
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

Kino Fenomen i Centrum Duszpasterskie WESOŁA54 organizują kolejne spotkane w ramach cyklu "Kino Wartości". Tym razem pierwszego czerwca będzie można obejrzeć przedpremierowo film „Głos”. Po projekcji tradycyjnie odbędzie się dyskusja.   

Film, który wyreżyserowała Dominika Montean-Pańków, to historia o 14 mężczyznach, którzy wstępują do nowicjatu Zakonu Jezuitów.

– To film dokumentalny, a akcja dzieje się u jezuitów w Gdyni. To nie jest produkcja religijna, która skierowana jest tylko do środowisk chrześcijańskich. Jak podkreślają realizatorzy, to opowieść o poszukiwaniu własnej drogi duchowej czy życiowej. Właśnie o poszukiwaniu tytułowego „głosu” – mówi Jarosław Skulski, kierownik działu kultury filmowej w WDK. 

Początek seansu o godzinie 18, a po projekcji zapowiadana dyskusja. Wraz z Anną Równy, koordynującą cykl "Kino Wartości", poprowadzi ją ksiądz Rafał Dudała z Centrum Duszpasterskiego WESOŁA54.  

Bilety w cenie 15 zł normalny i 13 zł ulgowy do zakupu w kasie kina lub w internetowym systemie biletowym. Można je wygrać także na antenie Radia eM Kielce.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO