Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

Premier Mateusz Morawiecki odwiedzi Kielce

piątek, 17 maja 2019 14:10 / Autor: Magdalena Nowak
Magdalena Nowak

Premier Mateusz Morawiecki odwiedzi Kielce w najbliższą niedzielę, 19 maja. Na godzinę 15.45 zaplanowane jest jego wystąpienie na Placu Artystów w Kielcach.

Szef rządu bezpośrednio po regionalnej konwencji PiS przed wyborami do Parlamentu Europejskiego,  która odbędzie się w Krakowie, przyjedzie "PiSbusem" do Świętokrzyskiego. O godzinie 14 spotka się z mieszkańcami Wodzisławia, następnie zawita do Kielc i o 15.45 porozmawia z kielczanami.

 – Będę towarzyszyła panu premierowi w tej wizycie. Nasz region jest mu szczególnie bliski, wielokrotnie odwiedzał Świętokrzyskie i chętnie przyjął kolejne zaproszenie. Będziemy dyskutować z mieszkańcami o ich problemach – informuje poseł Anna Krupka, wiceminister sportu i turystki oraz kandydatka Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Parlamentu Europejskiego. – Odbyłam z panem premierem wiele konsultacji dotyczących sytuacji naszego regionu. Wizyta niedzielna będzie miała miejsce na tydzień przed wyborami, myślę więc, że kielczanie będą chcieli poznać zdanie szefa rządu na aktualne tematy – dodała poseł Krupka.

Nowy numer!
41/2020 41/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO