MIASTO
Szczęśliwy finał nocnych poszukiwań


Dzięki mundurowym z Komisariatu Policji IV w Kielcach, w środę nie doszło do tragedii. Policjanci dostali wtedy zgłoszenie o kobiecie, która nie nawiązuje kontaktu z rodziną, nikt nie wiedział też, gdzie może ona przebywać. Ostatecznie funkcjonariusze odnaleźli ją dzisiejszej nocy w samochodzie, na parkingu w Cedzynie.
Zgłoszenie o zaginięciu 47-latki wpłynęło do policjantów wczoraj przed godziną 22. Mieszkanka miasta była zaniepokojona tym, że od godzin popołudniowych nie ma żadnego kontaktu ze swoją siostrą. Poszukiwaniem kobiety zajęli się mundurowi z komisariatu przy ulicy Śniadeckich w Kielcach.
Policjanci dokładnie sprawdzali wszystkie informacje, które mogły pomóc w odnalezieniu zaginionej. Ustalili, jakim pojazdem poruszała się kielczanka oraz gdzie mogła pojechać.
Po godzinie pierwszej w nocy stróże prawa dotarli na parking w Cedzynie. Odnaleźli tam auto zaginionej - 47-latka była w środku, jednak kontakt był z nią bardzo utrudniony. Okazało się, że kobieta wcześniej zażyła znaczną ilość tabletek. Dzięki szybkiej pomocy 47-latka trafiła do szpitala.
![[FOTO] Rekonstruktorzy pamiętali o powstańcach](/media/k2/items/cache/21e8d9fc09bca05258670ea70a7b3287_L.jpg)
![[FOTO+WIDEO] Kielce upamiętniły rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego](/media/k2/items/cache/02f0072e44b993934e0f21a341c41297_L.jpg)


![[PLAN OBCHODÓW] 81. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego](/media/k2/items/cache/1dea57051831da1efcba52d8c3f10926_L.jpg)



