REGION
Narkotykowe zatrzymania w Sandomierzu. Przejęta amfetamina i marihuana
Policjanci w Sandomierzu mają co robić - wtorkowa (22 lutego) kontrola samochodu zakończyła się trzema zatrzymaniami. Śledczy przejęli amfetaminę i marihuanę.
Mundurowi patrolujący Sandomierz zwrócili uwagę na trzech mężczyzn siedzących w zaparkowanym mercedesie. Auto znajdowało się na jednej z mało uczęszczanych ulic, więc policjanci skontrolowali pojazd.
- Pod pojazdem, w foliowej reklamówce policjanci ujawnili 60 gramów białego proszku, wagę elektroniczną i dowód osobisty jednego z mężczyzn. Badanie policyjnym narkotestem wykazało, że ujawnione środki to amfetamina i marihuana – informują sandomierscy policjanci.
Cała trójka noc spędziła w policyjnym areszcie. Po przeszukaniu domów podejrzanych, u 46-latka znaleziono jeszcze porcję marihuany. Mundurowi zastosowali wobec niego dozór.

![[WIDEO] Po kwiaty… z nożem w ręku](/media/k2/items/cache/3235340d3fe9655dcc358f9d03610f66_XS.jpg)



