Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

Nie chciał z nimi pić, to go pobili...

wtorek, 12 listopada 2019 12:14 / Autor: Tomasz Natkaniec
Nie chciał z nimi pić, to go pobili...
Nie chciał z nimi pić, to go pobili...
Tomasz Natkaniec
Tomasz Natkaniec

Trzech mężczyzn zostało zatrzymanych w sobotę, w gminie Busko – Zdrój. Są podejrzani o to, że po pijanemu pobili 42- latka, bo ten nie chciał z nimi pić. Wszyscy trzej napastnicy trafili do policyjnej celi. W niedzielę po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty. Za udział w bójce lub pobiciu, kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do trzech lat.

Do dyżurnego z Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju w sobotnie popołudnie wpłynęło zgłoszenie o pobiciu. 42-letni mieszkaniec gminy zgłosił, że kiedy był w okolicy sklepu, został zaatakowany najpierw przez jednego mężczyznę, a następnie dwóch kolejnych. Jak dodał, przyczyną ataku był fakt, że odmówił wspólnego spożywania z nimi alkoholu.

Na miejsce zdarzenia pojechał policyjny patrol. Mundurowi ustalili, że napastnicy przyjechali osobowym audi. Z pojazdu wysiadły trzy osoby, a kierujący został w samochodzie. Policjanci ustalili personalia trzech awanturników. Byli to: 38- i 33-letni mieszkańcy gminy Gnojno oraz 43-letni mieszkaniec gminy Busko-Zdrój. Wszyscy byli pijani, mieli od dwóch do trzech promili alkoholu w organizmie. Zostali zatrzymani w policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu, w niedzielę usłyszeli zarzuty.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO