Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

Nie zgłosił się do aresztu i miał przy sobie narkotyki

wtorek, 04 stycznia 2022 12:27 / Autor: Adrianna Linertowicz
Nie zgłosił się do aresztu i miał przy sobie narkotyki
Fot. Policja Świętokrzyska
Nie zgłosił się do aresztu i miał przy sobie narkotyki
Fot. Policja Świętokrzyska
Adrianna Linertowicz
Adrianna Linertowicz

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Końskich zatrzymali 35-letniego mężczyznę, który nie stawił się do aresztu, gdzie miał odbyć karę pół roku pozbawienia wolności. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze ujawnili przy nim dwa zawiniątka, w jakich znajdował się biały proszek. Badanie narkotestem potwierdziło obecność amfetaminy w jego składzie. 

– Policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Końskich udali się do jednej z miejscowości na terenie gminy Końskie, gdzie podejrzewali, że przebywa poszukiwany 35- latek. Mężczyzna miał do odbycia karę pół roku pozbawienia wolności za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu, jednak sam nie miał zamiaru wybrać się do aresztu. Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się. Podczas zatrzymania zaskoczonego mężczyzny, policjanci ujawnili przy nim dwa zawiniątka z folii aluminiowej z zawartością białego proszku – poinformowała Marta Przygodzka z Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Po wstępnym sprawdzeniu narkotestem okazało się, że biały proszek zawierał w swoim składzie amfetaminę. 35-latek trafił do policyjnej celi.

Za posiadanie niedozwolonych substancji grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO