Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

Policjant ze Starachowic walczy ze śmiertelną chorobą. Pomóc może każdy

środa, 28 lutego 2024 09:25 / Autor: Aleksandra Rękas
Policjant ze Starachowic walczy ze śmiertelną chorobą. Pomóc może każdy
Fot. siepomaga.pl
Policjant ze Starachowic walczy ze śmiertelną chorobą. Pomóc może każdy
Fot. siepomaga.pl
Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

Świętokrzyski policjant, Paweł Plewniak, zmaga się z groźnym przeciwnikiem – czerniakiem skóry z przerzutami. Funkcjonariusz potrzebuje wsparcia, ze względu na wysokie koszty leczenia, wizyt lekarskich i niezbędnych zabiegów.

Paweł Plewniak śmiertelną diagnozę usłyszał śmiertelną diagnozę. Od grudnia 2021 roku prowadzi trudną walkę o życie.

„Przerzuty, przerzuty, przerzuty… do wątroby, płuc, śledziony, węzłów chłonnych, wnęki wątroby, kręgosłupa… W lutym 2023 roku trafiłem na blok operacyjny. Przeszedłem również wymagającą chemioterapię, radioterapię, immunoterapię. Po chwilowym zatrzymaniu choroby wciąż dochodziły kolejne, bardzo złe, wręcz tragiczne wiadomości…” – czytamy na portalu siepomaga.pl

W lutym tego roku mężczyzna przeszedł kolejną operację. Niestety, po niej nastąpił paraliż od pasa w dół, a co za tym idzie – cewnik i wózek inwalidzki.

„Muszę opłacić kosztowne leczenie, wizyty, dalsze badania, kontrole, niezbędny sprzęt. To wszystko generuje koszty, których nie jestem w stanie pokryć sam... Na szczęście mam ogromne wsparcie w rodzinie i w najbliższych, którzy podnoszą mnie na duchu, gdy zapominam, jak walczyć” – przekazuje mężczyzna.

Leczenie Pawła Plewniaka można wesprzeć poprzez link: https://www.siepomaga.pl/pawel-plewniak?fbclid=IwAR1GVEJactJ-4AZ9jLaKrLDJh_Pq8aYmIMN_5zj2yLCJtb_G6hiJYKL1tTI

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO