Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

Z okazji Dnia Dziecka w Radiu eM Kielce „Hula konkurs z hulajnogą”!

poniedziałek, 29 maja 2023 08:42 / Autor: Weronika Karyś
Z okazji Dnia Dziecka w Radiu eM Kielce „Hula konkurs z hulajnogą”!
ZDJĘCIE POGLĄDOWE
Z okazji Dnia Dziecka w Radiu eM Kielce „Hula konkurs z hulajnogą”!
ZDJĘCIE POGLĄDOWE
Weronika Karyś
Weronika Karyś

Z okazji Dnia Dziecka Radio eM Kielce, wspólnie ze Świętokrzyską Grupą Przemysłową INDUSTRIA, organizują konkurs, w którym do wygrania jest elektryczna hulajnoga o wartości dwóch i pół tysiąca złotych! Jak ją wygrać? Szczegóły w artykule.

W dniach 29 maja – 1 czerwca w godzinach 10:00-12:00 na antenie Radia eM Kielce (107,9 i 91,8 FM) będą podawane pojedyncze słowa, z których należy ułożyć hasło.

– Na stronie internetowej emkielce.pl w zakładce „konkursy” pojawił się formularz zgłoszeniowy. Należy w nim podać swoje dane, ułożone hasło, a także napisać, czym zajmuje się Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA. Pod uwagę będziemy brali pierwsze trzydzieści zgłoszeń. Wygra osoba, która oprócz poprawnego hasła podzieli się z nami rzetelnymi informacjami na temat INDUSTRII. Decyzję podejmie jury. Jego decyzja będzie nieodwołalna – mówi Aleksandra Niemczyk, koordynator konkursu.

–  Jeżeli w tak pięknym dniu jak Dzień Dziecka możemy przybliżyć działalność naszej firmy to tym bardziej jest nam bardzo miło, że zostaliśmy sponsorem konkursu. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników i życzymy powodzenia – mówi Magdalena Szczukiewicz, dyrektor ds. rozwoju i komunikacji marketingowej grupy INDUSTRIA.

Wręczenie nagrody odbędzie się 1 czerwca po godzinie 14 w Radiu eM Kielce.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO