Dafi Społem wciąż bez wygranej na wyjeździe

sobota, 28 października 2017 18:20 / Autor: Piotr Natkaniec

Siatkarze Dafi Społem Kielce ponieśli kolejną dotkliwą porażkę. Tym razem przegrali na wyjeździe z GKS-em Katowice. W żadnym z setów nie nawiązali nawet walki z gospodarzami.

Pierwszy set, choć najbardziej wyrównany, bo przegrany przez kielczan do 21, toczył się pod dyktando GKS-u. Podopieczni Piotra Gruszki szybko wyszli na kilka punktów przewagi i spokojnie ją utrzymywali. Druga i trzecia partia to pogrom graczy ze Śląska. W drugim secie Katowice prowadziły 12:4, 17:7, zeby ostatecznie wygrać 25:12. W ostatniej partii kielczanie zmniejszyli rozmiary porażki do 10 punktów przegrywając 25:15.

Dafi Społem Kielce zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w tabeli z 1 zwycięstwem i 5 porażkami na koncie. Najbliższe spotkanie gracze Wojciecha Serafina zagrają 4 listopada z MKS Będzin w Hali Legionów.

GKS Katowice - Dafi Społem Kielce 3:0 (25:21, 25:12, 25:15)