Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Jednosczdrowie3

SPORT

Industria Kielce postara się dokończyć sezon w silnym składzie. Jest nowa data graniczna

wtorek, 31 stycznia 2023 19:38 / Autor: Damian Wysocki
Industria Kielce postara się dokończyć sezon w silnym składzie. Jest nowa data graniczna
Industria Kielce postara się dokończyć sezon w silnym składzie. Jest nowa data graniczna
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Kibice Industrii Kielce czekali cały dzień na komunikat ze strony klubu dotyczący przyszłości. Ten pojawił się we wtorek wieczorem. Poniżej prezentujemy jego treść.

Potwierdziły się zatem nasze porannej informacje o tym, że klub będzie chciał zyskać trochę czasu na znalezienie nowego sponsora. W grę dalej wchodzi kilka scenariuszów, o których więcej pisaliśmy – TUTAJ.  

Najważniejsze informacje płynące z opublikowanego komunikatu są następujące: klub zrobi wszystko, aby dokończyć trwający sezon „w możliwie najsilniejszym składzie personalnym”.

Zawodnicy oraz sztab szkoleniowy zadeklarowali dalszą chęć gry dla kieleckiego klubu. Klub zyskał kolejne dwa miesiące na znalezienie nowego sponsora tytularnego. Jednocześnie zaznaczono, że ważne będzie również wsparcie ze strony władz miejskich i wojewódzkich.

KOMUNIKAT ZARZĄDU KS VIVE HANDBALL KIELCE S.A.

„Zarząd Klubu na posiedzeniu z udziałem członków Rady Nadzorczej ocenił sytuację Klubu oraz stan rozmów z potencjalnymi sponsorami, zwłaszcza tytularnymi. W wyniku spotkania, rozważanych scenariuszy, potencjału rozmów sponsoringowych i transferowych, Zarząd podjął decyzję o kontynuowaniu uczestnictwa w rozgrywkach krajowych oraz europejskich do końca sezonu 2022/2023 w możliwie najsilniejszym składzie personalnym, który jest uzależniony od sfinalizowania rozmów sponsoringowych.

Dalsze decyzje, co do udziału i poziomu zespołu w sezonie 2023/24 zostaną podjęte do końca marca bieżącego roku. Decyzja ta będzie uwzględniać możliwości budżetowe Klubu, a co za tym idzie potencjalny skład zespołu. W osiągnięciu tego celu liczymy na wsparcie Miasta Kielce, Urzędu Marszałkowskiego, firm, z którymi Klub współpracuje oraz tych, z którymi prowadzi rozmowy o nawiązaniu współpracy.

Zawodnikom z którymi dziś spotkał się Zarząd klubu dziękujemy za zaangażowanie i podtrzymanie chęci kontynuowania swojej gry w Kielcach. Za wsparcie dziękujemy również naszym kibicom, sponsorom i ludziom dobrej woli, którzy w ostatnim trudnym czasie pomagają Klubowi”.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO