"Święta Wojna" dla PGE VIVE

niedziela, 11 marca 2018 14:49 / Autor: Damian Wysocki

Szczypiorniści PGE VIVE w hitowym meczu 26. kolejki PGNiG Superligi pokonali w Hali Legionów Orlen Wisłę Płock 36:30. Spotkanie sporo emocji przyniosło w pierwszej części. "Nafciarze" po trzydziestu minutach prowadzili jednym trafieniem - 18:17. Druga połowa to rewelacyjna gra mistrzów Polski. Kielczanie po dziesięciu minutach po wznowieniu na swoim koncie mieli już trzy bramki więcej od rywali. W końcówce dzięki mocnej, agresywnej obronie oraz golom z szybkich ataków wyśrubowali korzystny wynik.

PGE VIVE Kielce - Orlen Wisła Płock 36:30 (17:18)

PGE VIVE Kielce: Szmal, Wałach -  Jurecki 4, Dujszebajew 5, Kus, Aginagalde 3, Bielecki 8, Jachlewski 2, Strlek 2, Janc 1, Lijewski 2, Jurkiewicz, Zorman 2, Bombac 5, Djukić 1

Orlen Wisła Płock: Wichary, Borbely, Morawski - Daszek 1, Duarte 4, Krajewski 5, Racotea 2, Obradović, Ghionea 3, M. Gębala, Żabić 4, Mihić 2, de Toledo 5, T. Gębala 3, Tarabochia 1