Krajobraz po bitwie. Kolejne urazy w Vive po starciu z Płockiem

środa, 07 grudnia 2016 17:11 / Autor: Damian Wysocki

W ostatnim starciu Vive Tauronu Kielce z Orlenem Wisłą Płock nie brakowało twardej gry. Sędziowie pokazali dwie czerwone kartki oraz dali łącznie 32 minuty kar. W „Świętej Wojnie” poważnej kontuzji ręki nabawił się Michał Jurecki a pojedynek z urazami zakończyli również Piotr Chrapkowski i Paweł Paczkowski.

"Paczas" doznał kontuzji prawego stawu łokciowego, natomiast "Chrapek" nabawił się urazu kolana. Obaj zawodnicy ciągle przechodzą dokładne badania, po których będzie można określić jak długa czeka ich przerwa.

Przypomnijmy, w 15. minucie spotkania Vive - Wisła poważnego urazu nabawił się Michał Jurecki. „Dzidziuś” złamał trzecią kość śródręcza i będzie musiał poddać się operacji, a do treningów wróci za ok. 2-3 miesiące.

Vive w tym roku kalendarzowym rozegra jeszcze jedno spotkanie. Podopieczni Tałanta Dujszebajewa w piątek o 18.30 w Hali Legionów zmierzą się z Meblami Wójcik Elbląg. W tym meczu oprócz trzech wspomnianych zawodników zabraknie również Deana Bombaca. Na parkiet po kilkutygodniowej przerwie spowodowanej złamaniem nadgarstka powinien wrócić kołowy Patryk Walczak.