Prawdziwe rarytasy na licytacji dla Leszka Salvy. Mecz już w piątek

czwartek, 12 października 2023 11:48 / Autor: Michał Gajos

W piątek 13 października odbędzie się mecz charytatywny dla kieleckiego dziennikarza, Leszka Salvy. Spotkaniu reprezentantów lokalnych mediów z sędziami piłkarskimi towarzyszy od kilku dni licytacja, na którą trafiają przedmioty będące wielka gratką dla fanów sportu.

Punktualnie o godz. 18:00 na stadionie w podkieleckich Nowinach wybrzmi pierwszy gwizdek meczu drużyny dziennikarzy, którą poprowadzi znamienita dwójka trenerów: Kamil Kuzera, Talant Dujshebaev, z ekipą sędziów piłkarskich. Zespoły wyjdą na plac boju, aby zagrać dla Leszka Salvy,  lokalnego dziennikarza walczącego o powrót do zdrowia po rozległym wylewie.

Uczestnicy tego towarzyskiego spotkania zmierzą się ze sobą w formacie trzech tercji po 20 minut. W każdej przerwie odbędą się licytacja przedmiotów, które spływają z wielu stron Polski, a nawet świata. Jakie sportowe smaczki będzie można nabyć, aby pomóc znanemu dziennikarzowi TVP Kielce?