„Scyzory” z brązem

poniedziałek, 09 maja 2016 07:51 / Autor: Damian Wysocki

Zawodnicy KS Pactum Scyzory wywalczyli brązowy medal Mistrzostw Polski w koszykówce na wózkach. Kielczanie w meczu o trzecie miejsce pokonali 48:43 Start Wrocław. W turnieju, który został rozegrany w Hali Politechniki Świętokrzyskiej po mistrzostwo sięgnęła drużyna Startu Rzeszów, która w wielkim finale ograła IKS GTM Konstancin.

WYNIKI

Sobota - 07.05.2016:

START Rzeszów 88:31 START Wrocław (20:4, 21:12, 22:11, 25:4)

Rzeszów: Szmuc 28, Cyrul 17 (1x3), Gorzkowicz 16, Kruk 12, Garstka 9, Sujdak 6, Garbacz

Wrocław: Wilczyński 10, Stróżyński 10, Malisiak 4, Kucharski 3, Strzyż 2, Andrejec-Jakubowski 2

KS PACTUM Scyzory Kielce 41:54 IKS GTM Konstancin (11:17, 14:13, 2:11, 14:13)

Kielce: Moćko F 15, Pietrzyk 12, Garbacz 6, Minda 6, Gajewski 2, Moćko S., Kozieł, Krakowiak, Wrona

Konstancin: Jaszczołt 18, Tyburowski 16, Staręga 11, Kacprzak 6, Kantorski 3, Pilch, Dobek, Jagiełło

Niedziela - 08.05.2016

Mecz o III miejsce

KS PACTUM Scyzory Kielce 48-33 Start Wrocław (12:16,14:4,12:4,10:9)

Kielce: Moćko F 31, Pietrzyk 7, Garbacz 6, Minda 2, Moćko S., Kozieł, Krakowiak 2, Wrona

Wrocław: Wilczyński 13, Stróżyński 10, Malisiak 2, Kucharski 3, Strzyż 2, Łyko 6, Andrejec-Jakubowski

Mecz o Mistrzostwo Polski

Start Rzeszów 70:60 IKS GTM Konstancin (20:11,15:13,18:18,17:18)

Rzeszów: Szmuc 21, Cyrul 9 (1x3), Gorzkowicz 8, Kruk 23, Garstka 8, Sujdak , Garbacz 1