Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

CIEKAWOSTKI

15. urodziny salonu Caterina

czwartek, 25 czerwca 2020 12:10 / Autor: Weronika Kępa
15. urodziny salonu Caterina
Źródło: Caterina
15. urodziny salonu Caterina
Weronika Kępa
Weronika Kępa

Dom Mody Caterina świętuje swoje piętnaste urodziny. Marka od lat projektuje dla kobiet, jednocześnie się nimi inspirując. Jak zapewnia właścicielka, obecna jubileuszowa kolekcja jest zaskakującą i wyjątkowa, jak one same.

25 i 26 czerwca to wielkie święto dla salonu Caterina. Piętnaste urodziny to idealna okazja, by pochwalić się nową kolekcją. - Użyte w niej połączenia zaskakują spójnością, mnogością kolorów i niebywałą świeżością. Prostota, cała paleta barw i nieograniczona możliwość łączenia ze sobą poszczególnych modeli, to podstawa filozofii kolekcji marki - informuje Agnieszka Migoń, właścicielka.

- Zapraszamy tym bardziej, że w tych dniach zakupy będą premiowane rabatem sięgającym aż -50 procent, a do każdego nabytku przewidziano dodatkowy prezent do firmy - dodaje.

Caterina to marka skierowana do kobiet, które cenią sobie elegancję i wyrafinowanie. Każda kolekcja to wynik mariażu polskiej myśli design’u i szlachetnych włoskich surowców. Kolekcje charakteryzują się wyrafinowanym stylem. Przeznaczone są dla kobiet, które cenią sobie elegancję oraz dbałość o szczegóły i dodatki. Nienaganne kroje oraz szlachetne tkaniny to ich wyróżnik.

Salon znajduje się w kieleckiej Galerii Korona.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO