Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

CIEKAWOSTKI

Poznaj zalety gablot wiszących i innych systemów ekspozycyjnych. Zobacz, czemu warto je kupić! Materiał partnera

czwartek, 06 sierpnia 2020 09:13 / Autor: Radio eM
Poznaj zalety gablot wiszących i innych systemów ekspozycyjnych. Zobacz, czemu warto je kupić! Materiał partnera
Poznaj zalety gablot wiszących i innych systemów ekspozycyjnych. Zobacz, czemu warto je kupić! Materiał partnera
Radio eM
Radio eM

Witryny to bardzo praktyczne elementy wystroju, które znajdują zastosowanie zarówno na salach wystawowych, jak i w prywatnych mieszkaniach. Znakomicie harmonizują z innymi meblami, a często stanowią ważny punkt dekoracyjny wnętrza. Można zagospodarować dla nich miejsce w salonie, holu lub gabinecie – jeśli gabloty zostaną wykonane na zamówienie, perfekcyjnie zgrają się z resztą wystroju. Poznaj je bliżej i sprawdź, co przemawia za ich zakupem.

Wewnątrz stylowej witryny zaprezentujesz wszystko, co zasługuje na wyróżnienie

Każdy z nas posiada cenne rzeczy, którymi chętnie chwali się przed bliskimi i znajomymi. Zbiory nie muszą być wartościowe, aby miały znaczenie sentymentalne. Mogą to być puchary i medale, zdobyte na ważnych zawodach albo broń kolekcjonerska, otrzymana w spadku od ukochanego dziadka. Figurki, z zaangażowaniem zbierane przez lata lub sklejane modele: efekty długich godzin, poświęconych na wyjątkowe hobby – modelarstwo. Zarówno na sali muzealnej, korytarzu szkolnym, jak i w prywatnym domu powinno więc znaleźć się miejsce na oszklone gabloty wisząceTo w nich można bezpiecznie przechowywać 'skarby', na których prezentacji nam zależy, a także wszelkie wyroby, wymagające specjalnego zabezpieczenia. Co ciekawe, witryny tego typu dają wiele możliwości ekspozycyjnych. Wewnątrz nich można zamontować oświetlenie oraz dodatkowe półki lub postumenty, pozwalające w unikalny sposób zaprezentować wyjątkowe zbiory.

Eleganckie gabloty wiszące jako funkcjonalna ozdoba ściany? Jak najbardziej!

Nowoczesne gabloty są projektowane tak, aby zapewniać przejrzystość ekspozycji i pasować do każdego wnętrza. Najczęściej posiadają oszklone ścianki i bazują na solidnej konstrukcji, np. wykonanej z aluminiowych profili. Tacy producenci, jak firma Omega System, oferują rozmaite rozwiązania wykończeniowe. Dzięki nim, gabloty mogą wisieć w pomieszczeniu, urządzonym praktycznie w każdym stylu. Ogromną rolę odgrywają tu dekoracyjne detale: witryny anodowane na określony kolor lub pokryte powłoką imitującą daną strukturę, stają się stylowymi meblami. Umieszczone wewnątrz nich zbiory zostają efektownie zaprezentowane, a jednocześnie zabezpieczone. Dodatkowym plusem gablot wiszących jest to, jak wiele miejsca pozwalają one zaoszczędzić: montuje się je w wolnej przestrzeni na ścianie. Jeśli zastanawiasz się, gdzie nabyć wysokiej jakości systemy ekspozycyjne, zajrzyj na stronę producenta Omega System. W aktualnej ofercie znajdziesz gabloty różnego typu, w tym rozwiązania wolnostojące i przeznaczone do zawieszenia na ścianie. Są one wykonywane na zamówienie, w związku z czym w pełni odpowiadają potrzebom kupującego i idealnie wpisują się w charakter wnętrz – godnie prezentując wszystko, co znajdzie się wewnątrz nich.

Zapraszamy do nas

Nowy numer!
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO