Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

BIZNES

Sklepy dla rozpoczynających zdrowy styl życia

poniedziałek, 17 maja 2021 14:09 / Autor: Wojciech Dudkowski
Sklepy dla rozpoczynających zdrowy styl życia
Sklepy dla rozpoczynających zdrowy styl życia
Wojciech Dudkowski
Wojciech Dudkowski

Jeżeli chcemy zacząć intensywniej uprawiać sport i mieć z tego jak największe korzyści dla zdrowia, mogą przydać nam się odżywki, suplementy diety zdrowa żywność oraz akcesoria które będą towarzyszyły naszym treningom. W Kielcach kupić je można w sklepach SFD, przy ulicy Warszawskiej 16 oraz w Pasażu Świętokrzyskim przy  ulicy Edmunda Massalskiego 3.

–  SFD to największa sieć sklepów z suplementami diety dla sportowców w Polsce. W ofercie mamy odżywki oraz suplementy, które poprawiają zdrowie oraz kondycję organizmu. Są to zarówno sklepy internetowe, jak i stacjonarne. Te w Kielcach cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Produkty marki SFD są w pełni bezpieczne, kupić można je również w aptekach – wyjaśnia nam kierownik sklepu.

W ofercie sklepów SFD jest dużo produktów żywnościowych, m. in.  bezcukrowych słodyczy. Pomaga to utrzymać formę, zwłaszcza miłośnikom słodkiego smaku. Kupić możemy  także gotowe posiłki obiadowe, dżemy bezcukrowe, wegańskie burgery, proteinowe pizze i lody, a także dietetyczne pieczywo, masła orzechowe i zamienniki cukru.

– Do naszych sklepów przyjść można także po poradę, jak zacząć zdrowy, sportowy tryb życia. Zatrudniamy ludzi interesujących się tą branżą, którzy przed rozpoczęciem pracy u nas, przechodzą specjalne szkolenia. Są fachowcami w tej dziedzinie – zachęca kierownik.

W sklepach SFD zaopatrzyć można się również w odzież sportową oraz akcesoria, przydatne podczas treningów. Kupić można piłki, maty do ćwiczeń, gumy do rozciągania, ale także bidony  czy shakery do koktaili proteinowych. A trenować możemy w strojach sportowych z logo SFD.

Warto również dodać, że sklepy SFD nie są przeznaczone wyłącznie dla kulturystów i osób trenujących na siłowni, ale dla każdego, kogo interesuje zdrowy tryb życia i zdrowe żywienie.

SFD to również sklep internetowy. Zamówienia można odbierać w kieleckich punktach przy ul. Warszawskiej i Massalskiego.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO