Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

KULTURA

Kino Letnie w Kieleckim Parku Technologicznym

środa, 24 czerwca 2020 21:42 / Autor: Magdalena Nowak
Kino Letnie w Kieleckim Parku Technologicznym
Kino Letnie w Kieleckim Parku Technologicznym
Magdalena Nowak
Magdalena Nowak

Kielecki Park Technologiczny rusza z kinem letnim. Cykl familijnych seansów filmowych startuje 3 lipca, a partnerem wydarzenia jest kino "Moskwa".

- Także w tym roku zdecydowaliśmy się zorganizować kino letnie w naszej przestrzeni, bo ubiegłoroczna edycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem i pozytywnym odzewem ze strony mieszkańców Kielc. Wystarczająco długo wszyscy pozostawaliśmy w domach ze względu na panującą pandemię. Jesteśmy spragnieni kontaktu z innymi ludźmi, z przyrodą, relaksu na świeżym powietrzu. Jednocześnie musimy pamiętać, że sytuacja jest nadal trudna, dlatego wprowadziliśmy pewne ograniczenia, w tym obowiązek zakrywania nosa i ust. Wstęp jest płatny, jestem jednak przekonana, że mieszkańcy to zrozumieją i będą się świetnie bawić – mówi Justyna Lichosik, dyrektor KPT.   

 Pierwszy seans 3 lipca, o godzinie 20. Na terenie Energetycznego Ogrodu Doświadczeń przy ulicy Olszewskiego obejrzymy wtedy film  "Mia i biały lew". Wstęp na wydarzenie od godz. 19:15.

Jak podkreśla Justyna Lichosik, najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego przestrzeń Energetycznego Ogrodu Doświadczeń podzielona zostanie na sektory. W każdym z nich będą mogły przebywać maksymalnie cztery osoby. W wydarzeniu udział wziąć może maksymalnie stu widzów. Warto mieć ze sobą coś do siedzenia, na przykład koc lub matę, bo ze względu na sanitarne obostrzenia w tym roku leżaki i siedziska nie będą udostępnione. Bilety do nabycia poprzez stronę: https://bilety.ecn.kielce.pl/.  

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO