Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

MIASTO

Studenci PŚk znów w gronie najlepszych!

poniedziałek, 06 lipca 2020 08:46 / Autor: Weronika Kępa
Studenci PŚk znów w gronie najlepszych!
Źródło: PŚk
Studenci PŚk znów w gronie najlepszych!
Weronika Kępa
Weronika Kępa

Paulina Mróz, Maciej Wąs i Aleksandra Gąsior z Politechniki Świętokrzyskiej znaleźli się w gronie laureatów ogólnopolskiego konkursu Score Hunter. Ten polegał na zdobyciu jak największej liczby punktów poprzez poprawne wykonanie jak największej  liczby zadań na platformie.

Platforma edukacyjna Score Hunter Biura Informacji Kredytowej doskonale wpisuje się w ideę nauki zdalnej, która w okresie pandemii koronawirusa stała się podstawową formą przekazywania wiedzy na polskich uczelniach.

- Rywalizacja na poziomie ogólnopolskim to doskonała okazja dla naszych studentów na zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności, które będą procentować w przyszłej pracy zawodowej - mówi dr Tomasz Banasik, wykładowca z Katedry Ekonomii i Finansów. - Sukcesy naszych podopiecznych utwierdzają nas w przekonaniu, że warto wprowadzać nowoczesne i niestandardowe programy nauczania - podkreśla.

Konkurs miał na celu edukację ekonomiczną studentów w zakresie kształtowania wiarygodności finansowej, badania historii kredytowej oraz ochrony tożsamości. Od początku istnienia platformy odwiedziło ją ponad trzydzieści tysięcy osób. W rywalizacji wzięło udział blisko trzynaście tysięcy studentów z ponad stu polskich uczelni.

Zapraszamy do nas

Nowy numer!
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO