Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

MIASTO

„Muzyczne twarze Jacka Kawalca” na Scenie Plenerowej KCK

niedziela, 26 lipca 2020 20:37 / Autor: Adrianna Linertowicz
„Muzyczne twarze Jacka Kawalca” na Scenie Plenerowej KCK
„Muzyczne twarze Jacka Kawalca” na Scenie Plenerowej KCK
Adrianna Linertowicz
Adrianna Linertowicz

Znany aktor i muzyk Jacek Kawalec wystąpił wraz z zespołem na Dużej Scenie Letniej przy Kieleckim Centrum Kultury. Wyjątkowy, niedzielny koncert przyciągnął dużą publiczność.

„Muzyczne twarze Jacka Kawalca” to projekt, który za sprawą ponadczasowego repertuaru trafia w gust szerokiej grupy odbiorców. Jacka Kawalca nikomu nie trzeba przedstawiać. Aktor znany jest z takich produkcji, jak „Randka w Ciemno”, „Taniec z Gwiazdami”, „Ranczo” oraz „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Swój wokalny warsztat zaprezentował w niedzielny wieczór na Scenie Plenerowej KCK.

Mogliśmy usłyszeć dobrze wszystkim znane przeboje kultowych wykonawców, m.in.: Louisa Armstronga, Stinga, Roberta Planta, Dżemu czy Joe Cockera. Jacek Kawalec poprzez swój głos świetnie wcielił się w różne postaci zarówno polskiej, jak i światowej estrady.

Publiczność także dopisała i dała się porwać wyjątkowej atmosferze, a sam artysta niejednokrotnie został nagrodzony potężnymi brawami.

– Świetnie się dzisiaj bawię i cieszę się, że mamy taką ładną pogodę. Panuje bardzo przyjemna atmosfera, a Jacek Kawalec jest pełnym pozytywnej energii człowiekiem, który wręcz zaraża swoim humorem. Po długich tygodniach spędzonych w czterech ścianach brakowało mi takiego wydarzenia na świeżym powietrzu – mówi pani Helena Jagodzińska, która przyjechała na koncert aż z Sandomierza.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO