Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

REGION

Pomóżmy pani Elżbiecie wygrać z czerniakiem

wtorek, 05 maja 2020 09:13 / Autor: Aleksandra Rękas
Pomóżmy pani Elżbiecie wygrać z czerniakiem
Pomóżmy pani Elżbiecie wygrać z czerniakiem
Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

Pani Elżbieta Kurzyńska ze Skotnik Dolnych cierpi na chorobę nowotworową – czerniaka złośliwego. Nieustępliwy przeciwnik dopadł ją w październiku ubiegłego roku – od tej pory cała rodzina i przyjaciele próbują wszystkich sposobów, by ją uratować. Nadzieję daje jedynie radioterapia i immunoterapia, leczenie jest jednak niezwykle kosztowne.

Jak informuje Małgorzata Jaworska, założycielka facebookowej grupy licytacyjnej na rzecz chorej, najważniejsze jest szybkie zebranie pieniędzy.

- Pani Elżbieta ma dwóch synów w wieku siedemnastu i dwudziestu trzech lat. Pracowała do września ubiegłego roku, jednak choroba tak szybko postępowała, że w tym momencie jest osobą leżącą. Jedynym żywicielem rodziny jest mąż pani Eli - także sytuacja finansowa jest obecnie bardzo ciężka. Stan chorej wciąż się pogarsza, więc postanowiliśmy zorganizować pomoc, która pomoże pokryć bieżące potrzeby i przyszłe leczenie. Potrzebna jest kwota 50 tysięcy złotych i wiemy, że przy mobilizacji wielu ludzi dobrej woli można to zrobić bardzo szybko. Pomóżmy, bo ta kwota jest naprawdę w naszym zasięgu – apeluje  Małgorzata Jaworska.

Pomagać można poprzez stronę zrzutka.pl: https://zrzutka.pl/f3ag83, oraz poprzez licytacje na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/2927692123983398/?fref=mentions. Organizatorzy dziękują za każdą pomoc i proszą o udostępnianie apelu.

Zapraszamy do nas

Nowy numer!
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO