Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

REGION

Webinarium księgowości w Targach Kielce. Każdy może śledzić je online

środa, 24 czerwca 2020 20:10 / Autor: Magdalena Nowak
Webinarium księgowości w Targach Kielce. Każdy może śledzić je online
Webinarium księgowości w Targach Kielce. Każdy może śledzić je online
Magdalena Nowak
Magdalena Nowak

Najnowsze trendy w księgowości, garść sprawdzonych i najświeższych informacji o tarczy antykryzysowej i efektywnym biznesie po czasie pandemii – między innymi takie zagadnienia będą poruszać eksperci podczas wydarzenia pod hasłem "Webinarium księgowość". Spotkanie zorganizowane przez Targi Kielce prześledzimy online w najbliższy poniedziałek, 29 czerwca.

- Przygotowywane przez nas przedsięwzięcie ma charakter merytoryczny, ale jest także zapowiedzią tradycyjnej formy jesiennego spotkania podczas znanego już wszystkim Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych, który corocznie odbywa się w Centrum Kongresowym Targów Kielce – mówi Monika Szydłowska, menager projektu. ­- Podczas opracowywania wydarzenia skupiliśmy  się przede wszystkim na zagadnieniach, które w dobie koronawirusa nurtują osoby na co dzień funkcjonujące w branży księgowej. Webinarium ma być odpowiedzią na oczekiwania naszych odbiorców ­- dodaje.

Program wydarzenia oparty jest na dwóch panelach oraz Case Study. Celem każdego z nich jest zachęcenie użytkowników do dyskusji, ale też przekazanie niezbędnych informacji o bieżących zmianach w obszarze finansów. Pierwszy panel niemal w całości będzie odnosił się do "Branży Biur Rachunkowych w dobie COVID-19". Prowadzącym i współorganizatorem spotkania będzie Alina Rudnicka-Acosta.

Drugi panel porusył zagadnienia oparte na "Branży Biur Rachunkowych w dobie pracy zdalnej". Eksperci opowiedzą tutaj o zagrożeniach, jakie niesie za sobą taka forma pracy, ale przede wszystkim poruszone zostaną kwestię cyberbezpieczeństwa i sposobów ochronu informacji w sieci. To spotkanie także poprowadzi Alina Rudnicka-Acosta, która o innowacyjnych rozwiązaniach rozmawiać będzie z przedstawicielami biur rachunkowych, ekspertami cyberbezpieczeństwa w sieci i specjalistami w dziedzinie finansowej komunikacji.

Udział w wydarzeniu jest nieograniczony i bezpłatny po uprzedniej rejestracji: https://www.targikielce.pl/mkbr/webinarium-ksiegowosc-40---zgloszenie-udzialu#formularz

Transmisja będzie dostępna: na profilu Facebook Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych

https://www.facebook.com/Ksi%C4%99gowo%C5%9B%C4%87-40-2339210346122005/ oraz

profilu LinkedIn https://www.linkedin.com/in/monika-szyd%C5%82owska-56718812a/.

Transmisja odbędzie się 29 czerwca o godzinie 11.30.

Zapraszamy do nas

Nowy numer!
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO