Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

SPORT

Kovacević podpisał jednak aneks

poniedziałek, 29 czerwca 2020 12:20 / Autor: Damian Wysocki
Kovacević podpisał jednak aneks
Kovacević podpisał jednak aneks
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Adnan Kovacević zakończy swoją przygodę z Koroną Kielce wraz z ostatnim meczem tego sezonu przeciwko ŁKS-owi. Ostatecznie kapitan "żółto-czerwonych" podpisał aneks przedłużający jego kontrakt.

Zarząd Korony z większością zawodników, których kontrakty wygasają 30 czerwca rozmawiał w miniony czwartek. Jedynym, który wówczas nie przystał na podpisanie aneksu był właśnie Adnan Kovacević.  Wydawało się, że piątkowe spotkanie z Zagłębiem Lubin będzie dla niego ostatnim w "żółto-czerwonych" barwach. Przed pierwszym gwizdkiem do całej sprawy odniósł się Maciej Bartoszek, trener Korony.

– Nie wiem kto miał na celu nagłaśnianie pewnych rzeczy. Wcale nie jest powiedziane, że Adnan nie przedłuży tej umowy jeszcze do wtorku – powiedział szkoleniowiec w przedmeczowym wywiadzie dla Canal+.

Jego słowa znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości. Adnan Kovacević osiągnął porozumienie z klubem i w lipcu rozegra cztery ostatnie mecze w "żółto-czerwonych" barwach. Wygasające 30 czerwca umowy o miesiąc przedłużyli również: Marcin Cebula, Petteri Forsell, Jacek Kiełb, Andres Lioi, Ognjen Gnjatić i Jakub Żubrowski.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO