Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

BIZNES

Planujesz organizację konferencji? Sprawdź ten hotel

wtorek, 23 sierpnia 2022 10:25 / Autor: Jowita Plech
Planujesz organizację konferencji? Sprawdź ten hotel
Planujesz organizację konferencji? Sprawdź ten hotel
Jowita Plech
Jowita Plech

Zorganizowanie konferencji branżowej może mieć kluczowe znaczenie dla prowadzonej przez nas firmy. Pomaga to między innymi we wzmocnieniu wizerunku marki, budowanie zaufanie, nawiązanie nowych i lepszych kontaktów z klientami i partnerami biznesowymi oraz poprawę kanałów sprzedażowych. Organizacja takiego przedsięwzięcia jest sporym wyzwaniem, warto zatem powierzyć to w ręce specjalistów. HANZA PAŁAC WELLNESS & SPA **** spełnia wszelkie warunki, które decydują o powodzeniu konferencji.

Organizacja konferencji - o czym powinieneś wiedzieć?

Na początku warto podkreślić, że organizacja konferencji jest bardzo wymagającym zadaniem, dlatego warto wiedzieć już od początku, na co powinno zwrócić się szczególną uwagę. Jeżeli interesuje Cię sala konferencyjna w Toruniu lub okolicach, to warto rozważyć propozycję czterogwiazdkowego Hanza Pałac WELLNESS & SPA w Rulewie, koło Grudziądza. Wybór właściwego miejsca jest kluczowy. Warto skorzystać z oferty miejsc, które się w tym specjalizują i posiadają wszelkie potrzebne zaplecze oraz doświadczenie w organizowaniu tego typu wydarzeń. Hanza Pałac Wellnes &Spa spełnia te wszystkie wymagania. 

Możliwości sal konferencyjnych, jakie posiada Hanza Pałac

Hanza Pałac jako ośrodek konferencyjny w województwie pomorskim i okolicach, dysponuje dość bogatą ofertą. Jeżeli zestawimy tę ofertę wraz z innymi salami konferencyjnymi w kujawsko-pomorskim to zobaczymy, że Hanza Pałac Wellnes & Spa wypada bardzo pozytywnie na tle swojej konkurencji. 

Hanza Pałac ma w swojej ofercie kilka zróżnicowanych sal konferencyjnych, takich jak:

  • sala parkowa o powierzchni 160 m2 - sala znajduje się w nowoczesnej części hotelu, jej wystrój jest połączeniem nowoczesności oraz surowości. 
  • sala wodna o powierzchni 182 m2 - największa sala w hotelu z przeszkloną ścianą, w której zmieści się ponad 100 osób. Posiada dwa wejścia: jedno oddzielne z zewnątrz, drugie z hotelu.
  • sala pałacowa o powierzchni 64 m2 - sala ta znajduje się w zabytkowej części hotelu. Rozpościera się z niej widok na przepiękny park, a przy tym posiada swój unikalny charakter.
  • sala kominkowa o powierzchni 30 m2 - sala ta sprawdza się idealnie na spotkania w bardziej kameralnym gronie, uroku dodaje jej kominek i wygodne fotele.
  • bar piwniczka - bar hotelowy, który do znajduje się głęboko pod ziemią w klimatycznych piwnicach hotelu, sprawdza się idealnie jako alternatywa dla standardowych sal konferencyjnych. Zamiast ekranu z rzutnikiem jest 75-calowy telewizor. Sala ta jednakże nie posiada dostępu do światła dziennego.

hanza sala

Dodatkowe atrakcje, które czekają na gości konferencji podczas pobytu

Hanza Pałac jako ośrodek konferencyjny w województwie pomorskim i okolicach, poza samymi salami konferencyjnymi oferuje także inne dodatkowe atrakcje. Dzięki wyjątkowemu położeniu hotel ma do zaoferowania uczestnikom spotkań konferencyjnych wiele dodatkowych atrakcji w plenerze i nie tylko. Istnieje możliwość zorganizowania imprez integracyjnych lub pikników firmowych dla nawet 1000 osób. Kolejna atrakcja to możliwość skorzystania ze znajdującej się w hotelu strefy wellnes & spa. W okolicy znajduje się także jeden z największych w Polsce parków linowych, oferujących między innymi drzewa wspinaczkowe czy skoki na linach. Ponadto możliwość skorzystania z basenu, jacuzzi, sauny, gabinetów masażu, wycieczek rowerowych, spływów kajakowych, zawodów sportowych organizowanych w parku pałacu, a wieczorem piwny wieczór w piwnicach hotelu lub grill albo ognisko. 

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO