Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

CIEKAWOSTKI

5 Faktów Które Zmienią to Jak Postrzegasz Portale Randkowe!

poniedziałek, 13 czerwca 2022 11:02 / Autor: Jowita Plech
5 Faktów Które Zmienią to Jak Postrzegasz Portale Randkowe!
5 Faktów Które Zmienią to Jak Postrzegasz Portale Randkowe!
Jowita Plech
Jowita Plech

Internetowe portale randkowe stale zmagają się z krzywdzącą opinią wśród społeczeństwa. Niektórzy ludzie odmawiają korzystania z darmowych portali randkowych, doszukując się w nich promocji treści dalekich od tych, które powszechnie uznawane są za moralnie poprawne. Inni zaś nie ufają technologii...

Jednym słowem - wiedza o internetowych portalach randkowych wciąż pozostawia wiele do życzenia. Zupełnie niepotrzebnie w sieci rozsiewane są błędne informacje, które zniechęcają singli do dołączenia do społeczności portalu randkowego. Oto kilka faktów, które sprawią, że w mgnieniu oka zmienisz zdanie o serwisach randkowych...

Znaczący wzrost pewności siebie

Wedle statystyk przeprowadzonych przez portal Statista - aż 27% wszystkich badanych użytkowników w wielu 18-35 lat, wykazało, że korzystanie z portali randkowych podniosło ich poziom pewności siebie oraz pozytywnie wpłynęło na sposób postrzegania własnej wartości.

Uwaga - podczas badania pod uwagę brane były wyłącznie najpopularniejsze portale randkowe, w których zestawieniu znalazł się najpopularniejszy wówczas Tinder. Dodatkowo badania pokazują, że aż 45% portal randkowy umożliwił poznanie drugiej połówki przez Internet.

Poprawa znajomości języków obcych

W przypadku osób, które pragną udoskonalić swoją umiejętność posługiwania się wybranym językiem obcym - darmowe portale randkowe to doskonałe rozwiązanie. Duża część z nich gromadzi singli z przeróżnych stref czasowych oraz szerokości geograficznych. Poznawaj nowe osoby z obcych krajów bez konieczności podróżowania!

Dodatkowo - osoby samotne mogą w ten sposób upiec dwie pieczenie na jednym ogniu - zyskać większą swobodę w posługiwaniu się językiem obcym oraz poznać drugą osobę, z którą stworzą udany związek na długie lata. Zajrzyj na https://www.najlepszawersja.com/darmowe-portale-randkowe/ i rozpocznij swoją przygodę z odpowiednim serwisem randkowym!

Wątpliwe bezpieczeństwo...?

Kolejną chętnie rozprzestrzenianą informacją przez internautów jest to, że bezpłatne portale randkowe są niebezpieczne, a osoby korzystające z nich znacznie bardziej narażone na cyberataki i oszustwa internetowe. Warto zauważyć, że takie opinie najczęściej wychodzą z ust przeciwników randkowania w sieci i jest to ogromny BŁĄD!

Obecnie strony randkowe są znacznie lepiej wyposażone pod względem kontroli bezpieczeństwa niż serwisy, które powszechnie cieszą się popularnością. Rejestrując się do serwisu randkowego musimy zapoznać się z jego polityką prywatności i regulaminem, gdzie z łatwością możemy dostrzec informację o tym, jakie praktyki wykorzystuje on w celu zachowania bezpieczeństwa.

Darmowe portale randkowy to prawdziwe wsparcie w trudnym czasie

Wiele osób w ekspresowym tempie wyparło z pamięci to jak ważną rolę w życiu społeczeństwa pełniły randki internetowe podczas pandemii. Wówczas to właśnie portale towarzyskie okazały się jedyną szansą na zasięgnięcie kontaktu z drugą osobą bez konieczności narażania zdrowia i wychodzenia z domu.

Internauci zyskali bezpłatną szansę, by poszerzyć grono znajomych, budować wspólne zainteresowania i otwierać się na ludzi. Wszystko to był w stanie zapewnić im niemal każdy darmowy portal randkowy, który wyciągnął do nich rękę w trudnym okresie, nie wymagając w zamian kompletnie nic!

Podsumowanie

W dzisiejszych czasach rozważając zarejestrowanie się na portalu randkowym należy pamiętać, że żaden z serwisów nie jest na tyle uniwersalny, by spełnić wymagania wszystkich. Wciąż możemy jednak dołożyć wszelkich starań, by tego uniknąć.

Wystarczy poświęcić chwilę czasu i lepiej poznać portal, który zdecydowaliśmy się obrać za cel. Nie daj się oszukać - sprawdź, czy wymaga on od Ciebie zakupu konta premium, czy ogłoszenia towarzyskie są weryfikowane przez moderatorów oraz, czy randki online dochodzą do skutku.

Wybierz idealny portal randkowy i dołącz do osób takich jak Ty - osób, które szukają miłości w Internecie. Wysyłaj wiadomości, przeglądaj profile użytkowników i wybieraj te, które wpisują się w to, czego oczekujesz. Tutaj każda decyzja należy wyłącznie do Ciebie!

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO