Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

CIEKAWOSTKI

Jak mieć więcej like na instagramie? Materiał partnera

piątek, 04 października 2019 15:10 / Autor: Radio eM
Jak mieć więcej like na instagramie? Materiał partnera
Jak mieć więcej like na instagramie? Materiał partnera
Radio eM
Radio eM

Chyba każda osoba prowadząca własny profil na Instagramie chciałaby, aby jej posty i zdjęcia zdobywały jak najwięcej polubień. Jest to szczególnie istotne dla firm, dla których prowadzenie profilu w tym medium społecznościowym jest nierzadko ważne z punktu widzenia biznesowego. W jaki sposób zdobyć więc tzw. lajki? Sprawdź nasze porady.

Dlaczego lajki na IG są ważne?

Zamieszanie jakie wywołały spekulacje związane z usunięciem lajków z Instagrama przerosło nawet twórców aplikacji. Chcieli oni aby wszyscy użytkownicy skupili się na konsumowaniu treści bez przejmowania się polubieniami. Okazuje się jednak że lajki są bardzo ważnym czynnikiem w pracy internetowych twórców i to właśnie one przywiązują ludzi do ciągłego odświeżania powiadomień. Nic więc w tym dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się kupić like na Instagramie. Dlaczego lajki są takie ważne i czy kupowanie polubieni może się opłacić?

Zalety posiadania dużej ilości like na Instagramie

Zanim jednak przejdziemy do porad, wyjaśnijmy, dlaczego duża liczba polubień na Instagramie jest tak ważna. Nie chodzi bowiem tylko o dobre samopoczucie założyciela wywołane popularnością danego wpisu czy profilu. Osoby, których konta cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem odbiorców, są bardzo szybko wykrywane przez przede wszystkim agencje reklamowe lub duże firmy, które chcą nawiązać z takim influencerem współpracę. Duża popularność prowadzi więc wprost do możliwości zarobienia całkiem sporych pieniędzy. Szczególnie popularne osoby zostają ponadto często zapraszane na różnego rodzaju imprezy promocyjne czy celebryckie. Z kolei dla firm (np. sklepów internetowych) duża popularność postów jest prostym i szybkim sposobem na reklamę konkretnych produktów. Im więcej osób polubi dany wpis, tym większa jest również szansa, że inni userzy zobaczą konkretny post i np. zainteresują ich oferowane towary. Jak można więc zauważyć, instagramowelajki są dość cenną „walutą”, dlatego z pewnością warto zadbać o jak największą ich ilość. A jak to zdobyć?

Jak zdobyć lajki – sposób trudny i długotrwały

Generalnie można wyodrębnić dwa główne sposoby zdobywania polubień na IG. Pierwszy z nich jest dość żmudny i wymagający dużej kreatywności oraz przede wszystkim cierpliwości. Polega po prostu na tworzeniu i dodawaniu jak najbardziej pomysłowych i interesujących postów oraz zdjęć. Natomiast to, co rozumiemy pod określeniem „pomysłowy i interesujący” każdy powinien określić samodzielnie. Nie ma bowiem jednej recepty na opracowywanie świetnych i ciekawych wpisów. Najlepiej skupić się na tym, co robimy dobrze i co jest naszą pasją, próbując ubierać to w jak najciekawszą otoczkę zarówno treściową, jak też graficzną. Istotne jest dobrej jakości zdjęcie lub video, systematyczne dodawanie wpisów i indywidualizm. A co po stworzeniu i opublikowaniu wpisu? Pozostaje oczekiwanie na to, że jakimś trafem (np. za pomocą odpowiednich hasztagów) twój wpis zostanie odnaleziony i zalajkowany przez sporą grupę osób. Pamiętaj – może to potrwać bardzo długo i niestety, ale wcale nie musi zakończyć się sukcesem. Dlatego o wiele łatwiejszy i szybszy jest sposób drugi.

Łatwe i szybkie zdobycie polubień

Prostym i błyskawicznym sposobem jest natomiast kupienie określonej liczby like na Instagramie. Jest to szczególnie polecany sposób dla osób dopiero rozpoczynających swą przygodę z IG. Ważne, żeby nabywane polubienia były od prawdziwych użytkowników, a nie botów czy z tzw. martwych kont. To powinny być przede wszystkim konta wysokiej jakości i autentyczne, takie jak są oferowane przez serwis PolskieLajki.pl. Sposób ten nada postowi większy zasięg, pozwoli w bezpieczny i naturalny sposób windować pozycję konta w serwisie, wyżej pozycjonować prezentowane treści i docierać do większej liczby osób. Zwiększa również szanse na dodatkowe lajki od przypadkowych użytkowników, na ich komentarze oraz dodanie przez nich profilu do obserwowanych. W nieco dłuższej perspektywie metoda ta wiąże się ze zdobyciem zaufania firm i producentów, czego efektem jest możliwość zarabiania na swoim koncie.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO