Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KOŚCIÓŁ

[FOTO] Za nami uwielbienie w Wolicy-Tokarni

sobota, 18 marca 2023 19:09 / Autor: Łukasz Czerwiak
[FOTO] Za nami uwielbienie w Wolicy-Tokarni
[FOTO] Za nami uwielbienie w Wolicy-Tokarni
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

Cykl „Całkowite oddanie” kolejny raz zgromadził wiernych. Tym razem przybyli oni do kościoła św. Maksymiliana Marii Kolbego w Wolicy-Tokarni.

Wydarzenie zainaugorowała Msza Święta. Po chwili przerwy rozpoczęła się modlitwa pieśniami wraz z zespołem To ON.

– Zawitaliśmy do Wolicy kolejny raz, ale w tym roku było szczególnie, ponieważ przyjechaliśmy tutaj w trakcie rekolekcji wielkopostnych. Spora część osób będących na Eucharystii została, co bardzo cieszy. Miłe było to, że aktywnie włączyli się w modlitwę, w której już tradycyjnie, w wolności oddawaliśmy się dobremu Bogu, naszemu Tatusiowi – mówiła Dominika Bogucka, ze Stowarzyszenia Dwa Przymierza, które wraz z grupą muzyczną organizuje te spotkania modlitewne.

Po dwóch utworach do świątyni wszedł kapłan z Najświętszym Sakramentem. Zgromadzone osoby właśnie poprzez śpiew rozmawiały z Bogiem. Wysłuchali także świadectwa wiary.

– Bóg chce być w każdym z nas, w każdym momencie życia. Ja wiem, że On towarzyszy mi i pomaga. Taki jest i takiego Go znam. Mimo tego, że tak jak wam opowiadam, odchodzę od Niego, gubię się i robię różne dziwne rzeczy. Jak wracam, to myślę sobie, że gdyby nie On, to uciekłbym dwa razy dalej. Nie wyhamowałbym mojej złości, agresji. Wiem, że wszystko Jemu zawdzięczam, a szczególnie moją wspaniałą żonę, która tutaj jest, i nasze dzieci – opowiadał Darek Jakubczyk.

Posłuchaj całego świadectwa:

– Mam szczególny sentyment, ponieważ w zespole śpiewa moja chrześnica i  cała jej rodzina. Wspieram ich kiedy tylko mogę. Za każdym razem jest to dla mnie ogromne uduchowienie i czuję się uskrzydlona – zaznaczyła Greta.

– Jesteśmy co roku i oczywiście bardzo nam się podobało. Było fantastycznie, jak zwykle cudowne przeżycie. Jak będzie tylko możliwość, pojawimy się także w Kielcach – dodała jej koleżanka, Ewa.

Kolejne spotkania modlitewne z tego cyklu obędą się: 22 IV w Smardzowicach oraz 20 V w Piekoszowie.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO