Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KOŚCIÓŁ

Kolejne Uwielbienie z serii „Całkowite oddanie”

czwartek, 12 stycznia 2023 10:45 / Autor: Łukasz Czerwiak
Kolejne Uwielbienie z serii „Całkowite oddanie”
Fot. Piotr Michalec
Kolejne Uwielbienie z serii „Całkowite oddanie”
Fot. Piotr Michalec
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

W najbliższą sobotę, 14 stycznia odbędzie się kolejne już spotkanie modlitewne poprzedzające i przygotowujące do Uwielbienia W Centrum Miasta. Tym razem wierni będą modlić się w kościele pw. św. Marii Magdaleny w Dobrowodzie, koło Buska-Zdroju.

Stowarzyszenie Dwa Przymierza współorganizuje z Zespołem ToON uwielbienia, które odbywają się co roku w centrum Kielc. W 2023 roku to wydarzenie odbędzie się 10 czerwca. Zanim jednak ono nadejdzie, grupa co miesiąc gości w jednej z parafii diecezji kieleckiej, aby przed Najświętszym Sakramentem wielbić Pana Boga.

– Serdecznie zapraszamy, już w najbliższą sobotę najpierw na Mszę Świętą, po której kolejny raz odbędzie się uwielbienie. Są to niepowtarzalne spotkania, które przybliżają Chrystusa. On jest w jego centrum. My tylko prowadzimy tą modlitwę i wraz z zespołem ToON staram się ją jakoś ubogacić poprzez piękny śpiew – zaznacza ksiądz Marcin Boryń.

Początek Uwielbiania już o godzinie 17.

– To dobry czas, nie tylko przygotowania do tego centralnego wydarzenia, ale przede wszystkim do osobistej refleksji. Wszyscy kiedyś staniemy przed Bogiem i dobrze, aby w trakcie naszego rozwoju duchowego oddawać Mu coraz więcej. Stąd „Całkowite oddanie” – dodaje kapłan.

Kolejne spotkania modlitewne z tego cyklu obędą się: 18 II w Bielinach, 18 III w Tokarni – Wolicy, 22 IV w Smardzowicach oraz 20 V w Piekoszowie.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO