Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

Bezpłatne zaproszenia na Happy Day już do odbioru.

piątek, 13 lipca 2018 16:19 / Autor: Beata Kwieczko
Bezpłatne zaproszenia na Happy Day już do odbioru.
Bezpłatne zaproszenia na Happy Day już do odbioru.
Beata Kwieczko
Beata Kwieczko

Każdy kto otrzyma bezpłatne zaproszenie, będzie mógł wziąć udział w koncercie galowym, który odbędzie się 29 lipca w Amfiteatrze Kadzielnia w ramach trzeciej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej "Alleluja czyli Happy Day". To niezwykle radosne wydarzenie odbędzie się już za dwa tygodnie.

Tegoroczny festiwal rozpocznie się w sobotę, 28 lipca konkursem muzycznym o "Kryształową Barkę". Będzie on odbywał się w dwóch kategoriach. Pierwsza to najlepsze wykonanie piosenki religijnej, w drugiej kategorii zaś uczestnicy będą rywalizowali wykonując swój własny utwór o tematyce chrześcijańskiej. Konkurs będzie odbywał się w Kieleckim Centrum Kultury. Koncert konkursowy rozpocznie się o godzinie 15.30. Wstęp jest bezpłatny.

Drugiego dnia festiwalu, w niedzielę 29 lipca w Amfiteatrze Kadzielnia o godzinie 20 odbędzie się koncert galowy, podczas którego wystąpią laureaci sobotniego konkursu oraz gwiazdy takie jak Mesajah, TGD, Exodus15, Tau. Wstęp na koncert będą miały osoby posiadające bezpłatne zaproszenia przygotowane przez organizatorów.

Miejsca odbioru zaproszeń:

- Urząd Miasta Kielce, ul. Strycharska 6, pok.504 i 512, poniedziałek - piątek, godz. 7.30 - 15.30 ,

- Świętokrzyski Urząd Wojewódzki, Kielce, Al. IX Wieków Kielc 3, budynek A, biuro obsługi klienta, poniedziałek - piątek, godz. 7.30 - 15.30,

- Kuman Team, Kielce, ul. Okrzei 18/12, poniedziałek - piątek, godz. 9.30 - 16.30.

Zaproszenia będzie można otrzymać również w redakcji Radia eM Kielce przy ulicy Sienkiewicza 2. Organizatorzy informują, że liczba zaproszeń jest ograniczona.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO