Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

„Blisko” w Kinie Wartości

wtorek, 17 stycznia 2023 18:48 / Autor: Łukasz Czerwiak
„Blisko” w Kinie Wartości
Fot. Fb Kina Fenomen
„Blisko” w Kinie Wartości
Fot. Fb Kina Fenomen
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

W najbliższy czwartek, 19 stycznia, w ramach kolejnego spotkania z cyklu Kino Wartości, kino Fenomen i Centrum Duszpasterskie „WESOŁA54” proponują przedpremierową produkcję. Po projekcji filmu odbędzie się debata.  

– Jakiś czas temu stwierdziliśmy z księdzem Dudałą, że warto jest pokazywać wartościowe filmy, aby później po ich obejrzeniu wspólnie rozmawiać. Bardzo się cieszę, ponieważ zawsze tytuły wybieramy wspólnie i zgadzamy się odnośnie do wartości, o których chcemy rozmawiać – mówi Jarosław Skulski, kierownik działu kultury filmowej w WDK.

Tym razem organizatorzy zaproponują film w reżyserii Lukasa Dhonta – „Blisko”. Kolejny raz, w ramach tego cyklu projekcja odbędzie się przedpremierowo. Najnowsza propozycja belgijskiego twórcy pojawi się w polskich kinach dopiero za miesiąc.

– Serdecznie zapraszam, ponieważ będziecie mieć okazję jako jedni z pierwszych w kraju zobaczyć to przejmujące dzieło. Opowiada ono o przyjaźni. Nieoczekiwana sytuacja życiowa wywraca postrzeganie świata do góry nogami. Pojawiają się pytania ostateczne, a zarazem egzystencjalne. Aby zobaczyć i dowiedzieć się więcej, to trzeba nas odwiedzić w czwartek – dodaje Skulski.

Początek projekcji już o godzinie 19. Po filmie dla chętnych możliwość posłuchania rozmowy księdza Rafała Dudały i Anny Równej. Bilety w cenie: normalny za 15zł, ulgowy/seniorski za 13 zł, można nabyć przez internet lub w kasie kina. Zachęcamy również do uważnego słuchania Radia eM Kielce. Na 91,8 oraz 107,9 FM można wygrać podwójne zaproszenie.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO