Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

Kino Helios – nowy repertuar

piątek, 18 marca 2022 10:23 / Autor: Weronika Kępa
Kino Helios – nowy repertuar
Kino Helios – nowy repertuar
Weronika Kępa
Weronika Kępa

Od 18 do 24 marca kino Helios zaprasza widzów na pięć premierowych pokazów filmowych.

„Za duży na bajki” to idealna propozycja dla całych rodzin. Film trwa sto minut i jest skierowany do widzów od 7 roku życia. Opowiada o chłopcu, który musi stawić czoła trudnym tematom, dzięki czemu robi wielki krok w dorastanie. Historia opowiedziana jest językiem zrozumiałym i atrakcyjnym dla współczesnych dzieciaków. Jej młodzi bohaterowie walczą o uczestnictwo w wielkim turnieju gamingowym, a na drodze do zwycięstwa pasja do gier komputerowych okazuje się nie mniej ważna niż siła przyjaźni i miłości.

Pozostałe cztery filmy to propozycje dla starszych widzów. Wśród nich nie brakuje dramatu „Inni ludzie” opowiadającego o desperackim poszukiwaniu miłości, thrillera „Ambulans” o braciach, którzy napadają na bank oraz filmu dokumentalnego o zawodniczce MMA, Aleksandrze Roli, pt. „Furia”.

Na dużym ekranie będzie można również zobaczyć dramat obyczajowy pt. „Matki równoległe” puszczanego w ramach cyklu Kino Konesera. To nie tylko tragikomiczna, intymna opowieść o bólu i blasku macierzyństwa. To również mocny głos przeciw rodzinnym sekretom i ukrywaniu prawdy o przeszłości.

Ponadto w kinie Helios wciąż można zobaczyć film „To nie wypada”, „Bunkier strachu”, „Batman”, „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Sing 2”, „Uncharted” oraz „Ups2! Bunt na Arce”.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO