Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

Liga Mistrzów UEFA w Kinie Helios

wtorek, 11 sierpnia 2020 11:11 / Autor: Mateusz Zapart

Już od jutra w Kinie Helios będzie można obejrzeć emocjonujące rozgrywki Ligi Mistrzów. Na wielkim ekranie zobaczymy najlepsze drużyny Europy walczące o tytuł Mistrza UEFA. Zacznie je starcie Atalanta BC – Paris Saint – Germain o 20:50.

- To nie lada gratka dla kibiców. Te prestiżowe rozgrywkiobejrzymy na wielkim ekranie w Kinie Helios. Będziemy transmitować wszystkie mecze - mówi Marcin Odziemski, dyrektor Kina Helios.

Tegoroczna rywalizacja o tytuł najlepszej drużyny Starego Kontynentu zostanie rozstrzygnięta podczas kilkudniowego turnieju finałowego w Lizbonie. O awansie do następnych rund zdecyduje tylko jeden mecz. Wielki finał odbędzie się w niedzielę, 23 sierpnia.

Wszystkie transmisje od fazy ćwierćfinałów (12 sierpnia), aż do finału będą transmitowane w Kinie Helios od godz. 20:50 w każdym dniu rozgrywek. Kino zachęca do zakupu biletów z wyprzedzeniem, w zgodzie ze swoim hasłem „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”. Cena biletu w dniu seansu na ćwierćfinały wynosi 24,90 zł, zakup dzień przed wyniesie 22,90 zł.  

Nowy numer!
41/2020 41/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO