Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Trzymał narkotyki w mieszkaniu. Odwiedziła go policja

czwartek, 29 września 2022 12:45 / Autor: Michał Łosiak
Trzymał narkotyki w mieszkaniu. Odwiedziła go policja
Trzymał narkotyki w mieszkaniu. Odwiedziła go policja
Michał Łosiak
Michał Łosiak

90 gramów narkotyków zabezpieczyli kieleccy policjanci w mieszkaniu na osiedlu KSM. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi do trzech lat więzienia.

Wczoraj po południu na kieleckim osiedlu KSM kieleccy policjanci zauważyli grupę osób spożywających alkohol w miejscu publicznym.

– Uwagę interweniujących policjantów przykuł jeden z mężczyzn, który zachowywał się nerwowo. Nie dość, że nie wykonywał poleceń funkcjonariuszy, to jeszcze próbował wprowadzić ich w błąd co do swojej tożsamości. Policjanci przeczuwali, że 25-latek może mieć coś jeszcze na swoim sumieniu. Przewidywania mundurowych okazały się trafne, bowiem u mężczyzny ujawnili dwa gramy suszu, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana. Na tym jednak interwencja się nie zakończyła. W miejscu zamieszkania 25-latka policjanci znaleźli dużo więcej zabronionych substancji – mówi Karol Macek z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

Zabezpieczono ponad 90 gramów narkotyków, z czego 40 stanowi susz, wstępnie zidentyfikowany jako marihuana. Pozostałe  50 gramów to substancje psychotropowe. Wszystkie środki trafiły do laboratoryjnych badań. Za posiadanie narkotyków 25-latkowi może grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO