Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

[FOTO] W Galerii Echo dzisiaj wszystko dla psów i kotów. Nawet... ubranka

niedziela, 16 lutego 2020 12:33 / Autor: Wiktor Żelazny
Wiktor Żelazny

W Galerii Echo każdy może dziś znaleźć coś, dzięki czemu jego pupil będzie szczęśliwy. Wszystko za sprawą PupiLovych Targów, na których wystawcy prezentują wiele przedmiotów przeznaczonych dla psów i kotów.

- Sporo osób coraz bardziej zwraca uwagę na to, co ich psy jedzą, jak wyglądają, jakich akcesoriów potrzebują, jakie karmy i smakołyki są dla nich najlepsze. Nasze targi to właśnie propozycja dla takich ludzi, a przedstawiamy na nich produkty i akcesoria, których nie znajdziemy w zwykłych sieciowych sklepach zoologicznych - tłumaczy Arkadiusz Raban, organizator PupiLove Targi.

Na stoiskach można znaleźć różnego rodzaju karmę i akcesoria dla czworonożnych przyjaciół, w tym między innymi ubranka dla zwierząt i... ich właścicieli. - Produkujemy spersonalizowane bluzy, plecaki czy "nerki", do których możemy schować sobie smakołyki. Dla psów mamy bluzy, ozdobne bandanki lub kokardki. Dla kotów rasy sfinks - specjalną kolekcję: tuby będące garderobą dla nieowłosionych mruczków - tłumaczy Magda Taraszka z firmy Zanda Pet Wear.

Wszystkie elementy odzieży dla zwierzaków wykonywane są na miarę, tak by nasz pupil czuł się w nich komfortowo. Oprócz ubrań, na stoiskach można znaleźć zabawki, które umilą czas czworonożnym futrzakom. - Nasze produkty dla psów są bezpieczne, nietoksyczne i nawet jeśli pies połknie kawałek to nic się nie stanie i nie zaszkodzi mu to. Dobierając zabawkę należy odpowiednio wybrać średnicę naszego pullera, tak by pies łapiąc go nie złapał właściciela za rękę - tłumaczy Aleksander Kowalski z firmy Dog Puller.

Dzisiejsze targi cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a wiele osób zdecydowało się wybrać na nie ze swoimi pupilami. Pani Eliza, która przyszła do galerii z psem, bardzo chwali tego typu pomys: - Kupiliśmy ozdobne obroże, smycze i szelki, ale nasz Goldi trochę źle się zachowuj,e bo nie wie co się dzieje – wyjaśnia właścicielka ośmiomiesięcznego cocker-spaniela.

Dzisiejsze targi w Galerii Echo potrwają do godziny 17.

Nowy numer!
41/2020 41/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO