Reklama Patronat Koncert życzeń Kontakt
Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 FM | Włoszczowa 94,4 FM
Tryb Ciemny
eM Radio
WŁĄCZ RADIO
OTWÓRZ NA TELEFONIE
Kod QR
Wybił szybę w drzwiach ciągnika. Odpowie w warunkach recydywy
autor
Aleksandra Rękas
2024.04.25 07:48

Zdenerwował się i wybił szybę w ciągniku rolniczym, teraz odpowie w warunkach recydywy. Problemów przysporzył sobie 30-latek, który wpadł wczoraj (24 kwietnia) w ręce policjantów.

Do zniszczenia szyby ciągnika marki Fendt, doszło na jednej ze stacji benzynowej w Ostrowcu Świętokrzyskim.

- Wartość strat pokrzywdzony wycenił na kwotę 2700 złotych. Wczoraj wandal usłyszał zarzut zniszczenia mienia. 30-latek przyznał się do zarzucanego mu czynu – mówi podkom. Ewelina Wrzesień z KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Za zniszczenie mienia grozi pięć lat więzienia. 30-latkowi grozi jednak większa odsiadka, ze względu na to że nie było jego pierwsze tego typu przewinienie.

NAJNOWSZE

OSTATNIA AKTUALIZACJA

95
5,98
98
#
ON
6,09
LPG
3,28
ORLEN
Łódzka 266, Kielce

CENY PALIW

SPRAWDŹ CENY AKTUALIZUJ

CZYTAJ DALEJ