Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

"Mesko" przygotuje „Paczkę dla Bohatera”

wtorek, 22 listopada 2022 13:08 / Autor: Michał Łosiak
"Mesko" przygotuje „Paczkę dla Bohatera”
"Mesko" przygotuje „Paczkę dla Bohatera”
Michał Łosiak
Michał Łosiak

Kombatanci otrzymają wsparcie od "Mesk"o. Wszystko w ramach „Paczki dla Bohatera”, w którą angażuje się spółka.

 

W firmie prowadzona jest zbiórka żywności i środków chemicznych. Zostaną one przekazane przed świętami Bożego Narodzenia byłym żołnierzom września 1939 roku, Armii Krajowej, Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość, Narodowych Sił Zbrojnych oraz działaczom podziemia niepodległościowego represjonowanym  przez władzę komunistyczne. We wszystkich wydziałach zostały ustawione specjalne kartony.

– Nie jestem zdzwiona postawą załogi. Wielokrotnie bowiem pracownicy naszej spółki udowadniali, że są szczodrzy i potrafią dzielić się z innymi. Są empatyczni, solidarni i pomocni. Pokazali to na przykład podczas zbiórek organizowanych w naszym przedsiębiorstwie na rzecz uchodźców z  Ukrainy. Jestem pewna, że w przypadku akcji pomocy dla bohaterskich żołnierzy będzie tak samo. Już teraz pragnę podziękować całej załodze za okazywane wsparcie – powiedziała Elżbieta Śreniawska, prezes zarządu "Mesko" S.A.

W ramach prowadzonej akcji zbierane są m. in. makarony, kasze, cukier, mąka, słodycze oraz środki czystości. Paczki przekażą wolontariusze, którzy w  poprzednich latach mieli okazję bezpośredniego spotkania z podopiecznymi.

 

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO