Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

Pracowity weekend ostrowieckich policjantów

poniedziałek, 08 kwietnia 2024 09:29 / Autor: Aleksandra Rękas
Pracowity weekend ostrowieckich policjantów
Pracowity weekend ostrowieckich policjantów
Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

Tylko w ostatni weekend ostrowieccy policjanci zatrzymali cztery osoby, które unikały spotkania z mundurowymi. Wpadło czterech mężczyzn, a rekordzista za kratkami spędzi rok.

Jako pierwszy, w piątek 5 kwietnia, na celownik funkcjonariuszy trafił 48-latek z gminy Bodzechów. Teraz odpowie za unikanie płacenia alimentów.

- Musi odpokutować karę sześciu miesięcy pozbawienia wolności. Był on poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez miejscowy sąd. Kolejno na listę osób zatrzymanych trafił 22-latek, który poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim – wyjaśnia Ewelina Wrzesień z KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim

Mieszkaniec gminy Ćmielów, za uszkodzenie mienia trafi za kratki także na pół roku. Z kolei w sobotę, 6 kwietnia, wpadł 47-latek z Ostrowca, poszukiwany za wykroczenie. Po opłaceniu grzywny mógł wrócić do domu

- Najdłużej w więziennej celi posiedzi zatrzymany wczoraj, siódmego kwietnia, 30-letni mieszkaniec gminy Kunów. Za uszkodzenie mienia musi on odpokutować karę roku pozbawienia wolności – dodaje policjantka.

Aktualną listę osób poszukiwanych można znaleźć TUTAJ.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO