Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

REGION

Zięć i teść wspólnie trafili do policyjnej celi…

czwartek, 19 grudnia 2019 15:59 / Autor: Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Solcu-Zdroju otrzymali wczoraj zgłoszenie od mieszkańca gminy Nowy Korczyn - dotyczyło ono uszkodzenia bramy wjazdowej na posesję. Po przybyciu na miejsce, policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy byli pod wpływem alkoholu, zachowywali się agresywnie i znieważali funkcjonariuszy na służbie.

W środowe popołudnie mundurowi z Solca-Zdroju pojechali w miejsce, w którym miało dojść do zniszczenia bramy. Okazało się, że rzeczywiście była ona uszkodzona  - powyginano szczeble, wykrzywiono zamek, naruszono słupki podporowe, a nawet zdemolowano skrzynkę na listy.  Poszkodowany 63-latek wycenił straty na około sześćset złotych i wskazał, gdzie udała się osoba, która zdewastowała bramę.

Na terenie kolejnej posesji mundurowi zastali stojącego za bramą mężczyznę, który na widok policjantów zaczął zachowywać się agresywnie. Wkrótce dołączył do niego drugi, starszy – obaj odmówili podania swoich danych osobowych i kierowali wulgaryzmy w kierunku policjantów. 35-latek oraz 61-latek – jak się okazało zięć oraz teść - zostali zatrzymani, a młodszy z mężczyzn podejrzany jest o zniszczenie bramy wjazdowej sąsiada. Po wytrzeźwieniu będą składali wyjaśnienia w tej sprawie.

Nowy numer!
41/2020 41/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO