Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Final4 2023 SPORT

SPORT

Balić jednak odejdzie. Poleciał na testy medyczne

poniedziałek, 27 lutego 2023 13:49 / Autor: Damian Wysocki
Balić jednak odejdzie. Poleciał na testy medyczne
Balić jednak odejdzie. Poleciał na testy medyczne
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Sasza Balić opuści Koronę Kielce. Jego kontrakt zostanie rozwiązany za porozumieniem stron. Czarnogórzec przeniesie się do gruzińskiego Dinama Batumi. „Żółto-czerwoni” szukają nowego środkowego obrońcy.

Kilka dni temu doświadczony lewonożny zawodnik otrzymał propozycję od wicemistrza Gruzji. Początkowo Korona nie zgodziła się na jego odejście. Czarnogórzec znalazł się w kadrze na spotkanie z Wartą Poznań.

Było to jednak jego pożegnanie z „żółto-czerwonymi”. 33-latek ma małe szanse na regularną grę. Na lewej obronie miejsce w podstawowym składzie z miejsca zajął Marius Briceag, a alternatywą jest Godinho albo Jakub Konstantyn. Dodatkowo sam zawodnik naciskał na transfer, argumentując to chęcią gry w kwalifikacjach europejskich pucharów. W Kielcach uznano, że z niewolnika nie ma pracownika, dlatego pozwolono mu na odejście. Na jego rozwiązanym kontrakcie, który obowiązywał do końca czerwca 2023 roku, uda się zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Korona szuka nowego środkowego obrońcy na wolnym rynku. Najprawdopodobniej taki zawodnik pojawi się w klubie w najbliższych dniach.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO