Balić zagrał w reprezentacji

wtorek, 27 września 2022 08:51 / Autor: Damian Wysocki

Sasza Balić, obrońca Korony Kielce, zagrał w meczu Czarnogóry z Finlandią w grupie C drugiej dywizji Ligi Narodów. Jego kadra przegrała w Podgoricy 0:2.

32-letni lewonożny defensor pojawił się na boisku 25. minucie zmieniając Risto Radunovicia. Dla zawodnika „żółto-czerwonych” był to trzynasty mecz w seniorskiej reprezentacji.

Finlandia wygrała po golach Olivera Antmana i Benjamina Kallmana z początku drugiej połowy.

Czarnogóra zajęła trzecie miejsce w swojej grupie i utrzymała się w dywizji B. Awans wywalczyła Bośnia i Hercegowina. Spadła Rumunia.

We wtorek Sasza Balić wróci do Kielc, a od środy będzie przygotowywał się z drużyną do niedzielnego, wyjazdowego meczu z Jagiellonią Białystok.