Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

SPORT

Kibice Korony przeprosili za Wentę

poniedziałek, 26 lutego 2024 14:01 / Autor: Maciej Piętka
Kibice Korony przeprosili za Wentę
FOT. Łukasz Czerwiak
Kibice Korony przeprosili za Wentę
FOT. Łukasz Czerwiak
Maciej Piętka
Maciej Piętka

Transparent wyrażający poparcie dla byłego przewodniczącego rady nadzorczej spółki Piotra Dulnika pojawił się na jednej z trybun Suzuki Areny. Kibice wsparli również obecnego prezesa klubu Łukasza Jabłońskiego.

Mecz z Legią Warszawa rozpoczął się od podziękowań dla Piotra Dulnika, byłego prezesa zarządu Korony. Jeden z głównych sponsorów „żółto-czerwonych” został nagrodzony przez kibiców gromkimi brawami. Spotkanie miało więc dodatkowy, pozaboiskowy wymiar co od samego początku widać było także na trybunach. „Wenta won!”, „Wenta odwołaj słupy!” – to tylko niektóre najgrzeczniejsze okrzyki, które wykrzykiwali kibice na wczorajszym meczu z Legią. Na stadionie usłyszeć można było również wiele haseł nie nadających się do cytowania, które wprost obrażały obecnego prezydenta Kielc.

Przypomnijmy, że podczas ostatniego Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy, z funkcji przewodniczącego rady nadzorczej odwołano Piotra Dulnika oraz jej członka Jakuba Kilarskiego. Jego prezesa Suzuki Poland, został Wojciech Chłopek, a do rady dołączono również Sylwie Służalec. Jak donoszą media, zabiegi te miały na celu… odwołanie prezesa Łukasza Jabłońskiego.

jablonski.jpg

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO