Kibice wsparli Barlinek Industrię Kielce na Rynku

niedziela, 18 czerwca 2023 23:44 / Autor: Piotr Okła
Piotr Okła
Piotr Okła

Drugi dzień turnieju Final Four za nami. Przegrany przez Barlinek Industrię Kielce finał z S.C. Magdeburg (29:30) zebrał grupę kilku tysięcy kibiców w Strefie Kibica „INDUSTRIA”.

W słoneczne popołudnie fani „żółto-biało-niebieskich", chcący wspierać swoją drużynę, stawili się w bardzo dużej liczbie. Tak jak dzień wcześniej, czekały na nich m.in. ogródki gastronomiczne. Nowością były za to leżanki, które zapewniły oglądanie finału w komfortowych warunkach. 20 minut przed rozpoczęciem spotkania nie można było znaleźć wolnych miejsc.

Nieustanny doping w trakcie meczu, współgrał z postawą zawodników grających w Kolonii. Każda bramka dla Barlinka Industrii była fetowana tak, jak zapewniająca zwycięstwo. Niestety dla fanów, to ostatecznie nie nadeszło. Wielu kielczan, mimo niekorzystnego wyniku końcowego, do ostatnich minut wspierało swoich ulubieńców.

– Trzeba oddać Magdeburgowi, że napisał historię klubu, najpierw pokonując Barcelonę, a później Iskrę. Miejmy nadzieję, że za rok też awansujemy do finału i wtedy po prostu go wygramy – mówi Patryk, fan mistrzów Polski.

Pełną galerię zdjęć z meczu S.C. Magdeburg - Barlinek Industria Kielce w Strefa Kibica „INDUSTRIA” znajdziecie tutaj.