Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

SPORT

PGE VIVE i STS kontynuują współpracę

wtorek, 28 sierpnia 2018 09:25 / Autor: Damian Wysocki
Damian Wysocki

PGE VIVE kontynuuje rozpocznętą w styczniu 2017 roku współpracę z STS, największą firmą bukmacherską w Polsce. Strony podpisały nową umowę, która będzie obowiązywać przez kolejne dwa lata. - Logo bukmachera będzie nadal znajdować się na strojach klubowych zawodników. STS będzie prowadzić również akcje skierowane do kibiców klubu - czytamy na stronie internetowej „żółto-biało-niebieskich”.

- STS jest największym prywatnym sponsorem polskiego sportu. Trwała obecność w trakcie rozgrywek Superligi jest dla nas niezwykle ważna. Piłka ręczna to jedna z najpopularniejszych dyscyplin w kraju, dlatego zależy nam na dotarciu do kibiców. O naszych działaniach zawsze myślimy długoterminowo, stąd decyzja o przedłużeniu umowy sponsorskiej z PGE VIVE Kielce na przynajmniej dwa kolejne lata - powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS.

- Cenię sobie współpracę z STS, który jest sponsorem zaangażowanym w naszą działalność. Taki partner to dowód na to, że w polski sport warto mądrze inwestować, co mnie, jako prezesa klubu, ale również i sponsora, bardzo buduje. Liczę na kolejne dobre lata rozwoju klubu i sukcesów drużyny, tym bardziej, że nasze plany sportowe wybiegają również w przyszłość. Dziękuję firmie STS i Panu Prezesowi Juroszkowi za zaufanie - komentował Bertus Servaas, prezes PGE VIVE.

WIĘCEJ O WSPÓŁPRACY MIĘDZY PGE VIVE I STS - TUTAJ 

Nowy numer!
41/2020 41/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO