Vive wygrało w Legionowie

sobota, 18 marca 2017 19:14 / Autor: Damian Wysocki

Vive Tauron Kielce w meczu 23. kolejki PGNiG Superligi pokonało na wyjeździe KPR Legionowo 32:24. Gospodarze mistrzom Polski postawili twarde warunki szczególnie w pierwszej połowie, która zakończyła się remisem po 15.  W drugiej części podopieczni Tałanta Dujszebajewa zagrali zdecydowanie lepiej, wypracowali kilkubramkową przewagę i do swojego konta dopisali kolejne dwa punkty. Najskuteczniejszymi zawodnikami w szeregach „Żółto-biało-niebieskich” byli Karol Bielecki i Darko Djukić, którzy rzucili po sześć bramek. Cztery trafienia na swoim koncie zapisał powracający po miesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją Tobias Reichmann.

KPR Legionowo - Vive Tauron Kielce 24:32 (15:15)

Vive Tauron Kielce: Szmal, Ivić - Jachlewski, Zorman, Bombac 1, Bielecki 6, Strlek 3, Aginagalde 5, Chrapkowski, Reichmann 4, Kus 1, Paczkowski 4, Walczak 2, Djukić 6.

Vive kolejny mecz rozegra we wtorek, kiedy o 20.30 w Hali Legionów zmierzy się z MMTS-em Kwidzyn.