Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Jednosczdrowie3

SPORT

Z Łagowa do Widzewa

czwartek, 22 września 2022 13:48 / Autor: Damian Wysocki
Z Łagowa do Widzewa
fot. Widzew Łódź
Z Łagowa do Widzewa
fot. Widzew Łódź
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Wojciech Śmiech, który w ostatnich dwóch sezonach pracował jako dyrektor sportowy trzecioligowego ŁKS-u Probudex Łagów, został nowym koordynatorem ds. skautingu seniorskiego Widzewa Łódź.

Wojciech Śmiech przez kilka lat pracował także z agencjami menadżerskimi. Uczestniczył m.in. w transferze pochodzącego spod Chęcin Jakuba Stolarczyka do Leicester City. W ramach stowarzyszenia Football Networking zajmuje się organizacją kursów skautingowych, połączonych z budowaniem wzajemnych relacji w środowisku piłkarskim. 

– W Widzewie będzie odpowiedzialny za działania skautingowe oraz wsparcie działu sportu w kontekście budowania networkingu i pozyskiwania nowych kontaktów – mówi Wojciech Śmiech, cytowany przez stronę internetową łódzkiego klubu. 

– Dla mnie jest to duża szansa, którą chciałbym wykorzystać. Wierzę, że moje doświadczenie pomoże zoptymalizować działania skautingowe Widzewa, aby pomyłek transferowych było jak najmniej. Futbol to rozrywka dla kibiców, natomiast w kontekście Widzewa Łódź jest czymś więcej, co szanuję i doceniam. Jednocześnie zdaję sobie sprawę, że spoczywa na mnie duża odpowiedzialność, ale mogę obiecać, że dam z siebie wszystko – uzupełniał były dyrektor sportowy klubu z Łagowa.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO